poniedziałek, 27 października 2014

Już wkrótce! System informowania o stanie produkcji!

Dziś chcemy przybliżyć wszystkim sympatykom naszego bloga rozwiązanie nad, którym aktualnie pracujemy. Ostatnio wzięliśmy na tapet moduł produkcyjny aby dać możliwość, klientom korzystającym z systemu Madar7 dodatkowe możliwości kontroli jakości wykonania produktów. Na te potrzeby powstał moduł pomiarowy, który pozwala na bieżącą rejestrację określonych parametrów wykonywanej produkcji.
Wszystkie pomiary wprowadzane są do systemu na bieżąco przez pracowników poprzez tablet.

Już wkrótce system będzie dawał dodatkowo możliwość rozdzielania zadań przez brygadzistę pomiędzy poszczególnych pracowników a wszystko będzie ogólnodostępne dzięki umieszczeniu na hali produkcyjnej dużego wyświetlacza (np. standardowego telewizora).Ogólny zarys idei systemu informowania o stanie produkcji

Zarządzanie produkcją przeniesione do systemu Madar7 pozwala na tworzenie planów produkcji, zleceń produkcyjnych i w następstwie rozliczanie tej produkcji. Dzięki odpowiednio wykonanym dopasowaniom systemu Madar pozwoli na śledzenie planu produkcji i stanu jego realizacji na ogólnodostępnych wyświetlaczach (telewizorach) rozwieszonych w odpowiednich miejscach hali produkcyjnej. Pracownicy produkcyjni uzyskają dodatkowo dostęp do systemu poprzez tablety dostępne na stanowiskach pracy co pozwoli z jednej strony wyeliminować przynajmniej część papierowego obiegu dokumentów a z drugiej strony znacznie przyśpieszy generowanie bieżących zestawień i analiz. Część informacji rejestrowanych przez tablety będzie od razu dostępna na monitorach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.