niedziela, 24 listopada 2013

Madar 7 - aplikacja na smartfony "w chmurze"

Kiedyś komputer stał na biurku w pracy. Potem zawędrował do domu na tapczan i fotel - a dzięki pozbyciu się przeszkadającego "kabla z internetem" - również do sypialni. Obecnie nosimy go ze sobą w postaci różnych urządzeń, takich jak: laptop, smartfon, komórka, tablet ...

Oprócz rozrywki coraz częściej wykorzystywane są aplikacje wspierające pracę - szczególnie menadżerom i właścicielom firm.Po co?


Urządzenia mobilne z pewnością służą rozrywce (gry, rozmowy ze znajomymi). Również wspierają nas na co dzień w podejmowaniu decyzji - i tych przyziemnych (sprawdzanie pogody, wiadomości, trasy dojazdu), jak również poważnych związanych z pracą (projekty, praca grupowa, komunikacja, tłumaczenia czy nauka języków obcych).
Do tych ostatnich należą też systemy wspierające prace firmy, które w coraz większym stopniu przenoszą się do chmury i są obsługiwane z różnych miejsc i urządzeń. Takim systemem jest Madar 7 w chmurze.

Dlaczego Madar 7?

Madar 7 Mobile, pracujący w chmurze jest mobilną aplikacją zawierającą w pełni zintegrowany system klasy ERP II. Praca w systemie możliwa jest nie tylko przez przeglądarkę internetową komputera, ale także na smartphone'ach i tabletach. Oprogramowanie jest hermetyczne, co oznacza, że nie wymaga instalacji i konfiguracji żadnych dodatkowych elementów. Zawiera własny silnik bazy danych i stosuje własny format danych. Sprawia to, że jest odporne na włamania i wycieki danych.
Z aplikacji Madar7 Mobile można bez przeszkód korzystać na urządzeniach dotykowych jak i urządzeniach wykorzystujących do nawigacji peryferia.

Madar7 Mobile jest dedykowany do obsługi informatycznej firm w zakresie m.in. księgowości (pełnej i uproszczonej) gospodarki magazynowej, handlu, logistyki, produkcji, elektronicznego obiegu dokumentów, kadr i płac. Słowem realizuje wszystkie potrzeby przedsiębiorstwa w zakresie obsługi informatycznej. Co najważniejsze pozwala, z wykorzystaniem technologii internetowych, równocześnie pracować wielu użytkownikom na tych samych danych z różnych lokalizacji i urządzeń.

Na urządzeniach mobilnych z systemem Android możliwa jest instalacja APK, natomiast na innych urządzeniach również możliwa jest bezproblemowa praca poprzez wbudowaną przeglądarkę internetową. Dużą zaletą całego systemu Madar7 jest możliwość pracy w czasie rzeczywistym na jednej bazie danych wszystkich działów firmy niezależnie czy są to pracownicy biurowi pracujący na komputerach stacjonarnych czy też handlowcy, zaopatrzeniowcy pracujący na urządzeniach mobilnych w terenie.


Właścicielom i pracownikom biurowym należy polecić, że do listy 10 aplikacji, które trzeba mieć w swoim smartfonie z Androidem, należy dołożyć Madar 7.


Zobacz inne artykuły:
Madar 7 na androida - pracuj na tablecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.