czwartek, 3 października 2013

Madar7 na Androida! Pracuj na tablecie lub telefonie!

Z radością informujemy, że jest już dostępna aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Android dzięki, której każdy użytkownik systemu Madar7 może mieć dostęp do systemu przez urządzenia mobilne.

Madar7 - pełny system ERP w Twojej kieszeni

Aby korzystać z systemu Madar7 na komórce z Androidem użytkownik musi mieć dostęp do systemu przez zwykłą przeglądarkę internetową. Wszystkie dane, które wprowadzane będą poprzez APK na smartphonie lub tablecie będą zapisywane poprzez Internet na serwerze - nie na urządzeniu. Stąd niezależnie czy zalogujemy się do systemu przez komputer czy przez telefon praca będzie się odbywała na tych samych danych.


Jak pobrać Madar7.apk na swój telefon lub tablet?

Nasza aplikacja jest już dostępna dla użytkowników systemu Android w Google Play. Aby ją pobrać należy uruchomić na swoim smartphonie lub tablecie Google Play a następnie wyszukać aplikację Madar 7. Można się także posłużyć prostszym rozwiązaniem poprzez zeskanowanie poniższego kodu QR urządzenie automatycznie przejdzie do Google Play gdzie wystarczy kliknąć klawisz "zainstaluj".
Zeskanuj powyższy kod i zainstaluj aplikację Madar7

Jeżeli przeglądasz tego posta na swoim tablecie lub smartphone'ie wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk aby zainstalować Madar7.


Co warto wiedzieć o aplikacji Madar7.apk?

Aplikację można pobrać i używać z Google Play zupełnie za darmo! Należy jednak zwrócić uwagę, iż trzeba wcześniej posiadać dostęp do systemu Madar7 przez przeglądarkę internetową. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu należy wypełnić trzy pola:
  • WWW - adres lub IP, pod którym znajduje się system Madar7, w przypadku klientów pracujących w Chmurze jest to ich indywidualny adres, który otrzymali podczas rejestracji (np. https://madar7.pl:800X),
  • Name - login, nazwa użytkownika
  • Pass - hasło użytkownika
Całość należy zatwierdzić przyciskiem Save.

Od tego momentu każdorazowe uruchomienie aplikacji spowoduje automatyczne zalogowanie się do systemu bez konieczności ponownego logowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.