wtorek, 11 września 2012

TechMine Startups - konferencja poszerzająca horyzontyTechMine Startups ver.2

19 września
o godzinie 17:30

w hotelu:
Park Hotel Diament

ZAPRASZAMY

Podczas TechMine Startups poruszane są te wszystkie zagadnienia, które są istotne dla prowadzenia firmy z sukcesem. Przykłady sukcesów ludzi i firm, którzy swoją przygodę z biznesem rozpoczynali od małej skali startupowej, zmieniają sposób postrzegania swojej firmy czy planowanego przedsięwzięcia.

TechMine Startups to przestrzeń przedsiębiorczości, inwestycji i innowacyjności na Śląsku . Celem spotkań jest integracja ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, w szczególności tą innowacyjną, opartą na technologii. Prowadzimy również edukację oraz stymulujemy podejmowanie i prowadzenie innowacyjnej działalności, wspomagając i promując startupy. Przez integrację środowiska chcemy wytworzyć ekosystem w którym przedsiębiorcy, inwestorzy i osoby techniczne, będą mogły znaleźć partnerów biznesowych.

Podczas TechMine Startups poruszamy te wszystkie zagadnienia, które są istotne dla prowadzenia firmy z sukcesem.  Rozmawiamy o prawie, finanansach, modelach biznesowych, handlu, marketingu i inwestycjach. Wszystko w kontekście innowacyjnej przedsiębiorczości. Zależy nam na rzeczywistych, merytorycznych dyskusjach i nawiązywaniu kontaktów pomiędzy uczestnikami.

Przedstawiamy przykłady sukcesów ludzi i firm, którzy swoją przygodę z biznesem rozpoczynali od małej skali startupowej. Stałym punktem wydarzenia są też prezentacje startupów, rozmowy uczestników z zaproszonymi ekspertami oraz integracja podczas after party :-)

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców i inwestorów oraz wszystkich tych, którym tematyka przedsiębiorczości innowacyjnej jest bliska.

Najbliższe TechMine Startups ver.2  odbędzie się 19 września 2012 o godz. 17:30 w hotelu Park Hotel Diament**** w Katowicach.

Agenda TechMine Startups ver.2 przedstawia się następująco:
17:30 – 17:40 - powitanie i relacja z działalności TechMine – Łukasz Zjawiński
17:45 – 18:05 – „Jak generować ruch w serwisie nie wydając na pozycjonowanie i reklamy” – Marcin Kądziołka
18:10 – 18:30 – „Grupa trzymająca władzę – czyli o wpływie organizacji na rzeczywistość” – Piotr „Vagla” Waglowski
18:35 – 18:55 – „ClamAV: Sukces Open Source w służbie globalnego bezpieczeństwa” – Tomasz Kojm
19:00 – 19:20 – „Czy w Polsce da się prowadzić innowacyjne firmy?” – Grzegorz Krupa
19:20 – 19:50 – przerwa na kawę
19:50 – 20:10 – „Inwestycje w innowacje” – panel dyskusyjny z udziałem inwestorów, moderator – Łukasz Zjawiński
20:15 – 21:00 – Pitch Session – dynamiczne prezentacje młodych firm. Poprowadzi Jerzy Kufel
21:00 – AfterParty w sąsiadującej z salą konferencyjną kawiarni
Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest jednak rejestracja za pośrednictwem: startups.techmine.pl/rejestracja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.