środa, 12 września 2012

Bierzemy udział w II Targach Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO!


Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich naszych kontrahentów i sympatyków na nasze stoisko na II Targach Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO, które odbędą się w dniach 25 - 26 września 2012 roku (w godz. 10-17) na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy budynku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.
Wystawie towarzyszyć będzie II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, nad którym Honorowy Patronat objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.


Nasze stoisko

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, na którym zaprezentujemy najnowsze rozwiązania dla firm w oparciu o aplikacje internetowe.
  • Będzie możliwość poznania pełnej oferty produktowej firmy Madar.
  • Zaprezentujemy działanie naszego najnowszego projektu PromoBoard - czyli systemu klasy Digital Signage obsługującego prezentacje wyświetlane na monitorach w miejscu sprzedaży
  • Czy komputer może być wielkości pudełka od zapałek? My pokażemy, że może! - będzie go można obejrzeć na własne oczy na naszym stoisku!
  • Księgowanie na tablecie? Jak to wygląda również będzie można zobaczyć na stoisku Madaru
  • Chętni będą mogli się zapoznać z urządzeniem ICP 1001 służącym do rejestracji czasu pracy
  • Będzie możliwość zasięgnięcia opinii na temat informatyzacji poszczególnych działów przedsiębiorstwa.

Lokalizacja gmachu Centrum Informacji Naukowej

Targi odbędą się w dniach 25-26 września (w godz. 10-17) na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy budynku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Nowy gmach biblioteki znajduje się w centrum Katowic, przy ulicy Bankowej 11A, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących zabudowań głównego Kampusu Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego.


W ramach podsumowania

Targi są organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i są okazją do spotkań między przedsiębiorcami grupy małych i średnich firm.
Poprzednia edycja spotkała się ze sporym zainteresowaniem profesjonalistów wielu branż.
Targom towarzyszyć będą salony tematyczne poświęcone m.in. edukacji i inwestycjom w kapitał ludzki, rozwiązaniom informatycznym dla biznesu, finansom, bankowości, ubezpieczeniom, nowoczesnym technologiom, budownictwu, turystyce, górnictwu, usługom medycznym, franczyzie, energooszczędności, instytucjom otoczenia biznesu, ofertom inwestycyjnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.