piątek, 31 sierpnia 2012

Koniec wakacji - czas przygotować się na 4 kwartał

Wakacje już właściwie za nami, lato również się kończy podobnie jak sezon urlopowy. Jest to moment, w którym zazwyczaj przedsiębiorstwa wracają do normalnego trybu pracy, często zachwianego w okresie wakacji. Jest to także moment, w którym większość firm przygotowuje się do czwartego kwartału, który dla wielu z nich jest jak żniwa dla rolników. Wszystko to za sprawą rosnącego w IV kwartale popytu na wiele dóbr (co spowodowane jest choćby świętami). Warto więc przygotować się do tego gorącego okresu wcześniej. Dziś chcielibyśmy przedstawić jak różnego rodzaju rozwiązania oferowane przez Madar mogą ułatwić pracę w tym okresie.

Madar oferuje szereg rozwiązań informatycznych, które nie tylko znacząco ułatwiają pracę, ale także wpływają na wzrost sprzedaży.

Madar7 usprawni i zintegruje pracę Państwa firmy

Zanim na dobre rozpocznie się IV kwartał zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z naszego systemu klasy ERP II - Madar7 do zaimplementowania go w struktury swojej firmy.
Często przedsiębiorcy wykorzystują równocześnie kilka różnych programów w swojej działalności - w jednym prowadzą księgowość, w innym gospodarkę magazynową, a jeszcze w innym kadry i płace. Madar7 posiada wszystkie te moduły wzajemnie z sobą zintegrowane i wiele więcej!

Madar7 to:
MRP - rozliczenie produkcji, zlecenia produkcyjne, receptury, plan produkcji,
Magazyn - magazyn, zaopatrzenie, zbyt,
Handel - fakturowanie, warunki współpracy, cenniki, zamówienia,
F-K - finanse, księgowość, rachunkowość zarządcza, środki trwałe,
CRM - zarządzanie kontaktami z klientami, praca grupowa,
Kadry-Płace - kadry, płace, rozliczanie czasu pracy,
Narzędziownia - rozliczanie narzędzi, wypożyczalnia,
Karty pracy - godziny, akord, rozliczanie czasu pracy, integracja z RCP
Kancelaria - dziennik korespondencji, obieg dokumentów, szablony pism,

Rejestrator Czasu Pracy ICP 1001 ułatwi monitorowanie czasu pracy Państwa pracowników

IV kwartał to w wielu firmach okres, w którym pracownicy wypracowują nadgodziny, czy wręcz zatrudnia się dodatkowych, sezonowych pracowników aby podołać zwiększonemu popytowi na produkty firmy. Problematyczne i czasochłonne staje się wówczas rozliczanie czasu pracy pracowników (nadgodzin) stąd Madar pragnie zaoferować automatyzację i informatyzację tego procesu dzięki urządzeniu ICP 1001.

ICP 1001 - Internetowy Czas Pracy to niezależne urządzenie służące do rejestracji czasu pracy, z zainstalowanym systemem Linux OpenWrt oraz programem obsługiwanym przez przeglądarkę RCP Madar. Urządzenie pracuje niezależnie, co oznacza, że zapis wejść i wyjść odbywa się niezależnie od tego, czy jest podłączone do internetu, czy nie.

Każde wyjście lub wejście jest rejestrowane za pomocą kart zbliżeniowych typu Unique.
Urządzenie umożliwia na jednym czytniku RFID rejestrację:
wejść pracowników,
wyjść pracowników,
wejść / wyjść służbowych.

PromoBoard przyczyni się do wzrostu sprzedaży Państwa produktów

W IV kwartale każdy przedsiębiorca chce jak najlepiej wypozycjonować określone produkty w punktach sprzedaży, tak aby klienci sięgnęli właśnie po te produkty w trakcie zakupów. Stąd idealnie nadaje się do tego autorski system Madaru klasy Digital Signage - PromoBoard

PromoBoard - PromoBoard to autorskie rozwiązanie bazujące na idei Digital Signage, pozwalające na stworzenie własnej sieci monitorów, na których będzie wyświetlana informacja o ofercie firmy, promocjach i cenach, wykorzystujące do przesyłu treści, portalowe oprogramowanie madar.mobi oraz Internet.

Z punktu widzenia klienta - to umieszczony w widocznym miejscu monitor (kilka monitorów), na którym dynamicznie wyświetlane są informacje o towarach, promocjach, wyprzedażach czy prezentowane aktualne cenniki.Ciekawe prezentacje pomagają w wyborze produktów.Efektywniejszy czas spędzony podczas oczekiwania w kolejce czy oczekiwaniu na przygotowanie towaru. Dostępna jest aktualna informacja o promocjach.

Z punktu widzenia firmy jest to infrastruktura sprzętowo – programowa pozwalająca na szybkie umieszczenie monitorów w wybranych miejscach oraz łatwe centralne zarządzanie wyświetlaną treścią. Wystarczy zainstalować ekran plazmowy, posiadać np. tablet, zarejestrować się na portalu madar.mobi i sterować wyświetlaniem reklam!

Zapoczątkuj usprawnienie działalności firmy przed IV kwartałem - efektami ciesz się latami!

Madar oferuje usprawnienie Państwa działalności od strony informatycznej także w innych obszarach - zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą firmy na stronie www.madar.com.pl. Wprowadzenie informatyzacji z Madarem, wybranych obszarów działalności firmy nie tylko ułatwi i usprawni pracę w trudnym, gorącym IV kwartale, ale także zaprocentuje w przyszłości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.