środa, 16 maja 2012

Invoicer.pl już dostępny w Chrome Web Store!!!

Mamy dobrą widomość dla wszystkich użytkowników przeglądarki Chrome firmy Google. Umieściliśmy w Chrome Web Store nasz program Invoicer.pl!

Chrome Web Store to sklep internetowy, w którym znaleźć można tysiące aplikacji, rozszerzeń i motywów graficznych dla Google Chrome. Aby wejść do sklepu, należy odwiedzić stronę chrome.google.com/webstore lub kliknąć jego ikonę na stronie Nowa karta w Chrome. Mimo, że Chrome Web Store to sklep internetowy to korzystanie z Invoicer.pl jest oczywiście zupełnie darmowe.

Aktualnie z całej oferty firmy Madar, w Chrome Web Store dostępny jest tylko Invoicer.pl, ale już jesteśmy w fazie testów nad działaniem kolejnych naszych aplikacji w rozwiązaniu Chrome'a. W najbliższych dniach planujemy dodanie kolejnych.


Niezależnie od tego czy korzystasz z przeglądarki Chrome czy nie - naszego darmowego portalu do fakturowania Invoicer.pl możesz używać na każdej przeglądarce pod adresem www.invoicer.pl

Jak korzystać z programu Invoicer.pl poprzez Chrome Web Store

Aby móc korzystać z programu Invoicer.pl poprzez Chrome Web Store trzeba używać przeglądarki Google Chrome. Następnie należy wejść na stronę https://chrome.google.com/webstore/

Wygląd sklepu internetowego Chrome Web Store


Posiadając konto Google możemy się zalogować by móc korzystać z wszystkich możliwości jakie daje Chrome Web Store. Następnie aby znaleźć nasz darmowy program do fakturowania Invoicer.pl należy:
  1. W wyszukiwarce umieszczonej w lewym, górnym rogu strony wpisujemy np. "Invoicer" i klikamy enter. Możemy także Invoicera znaleźć w inny sposób wybierając w prawym menu "Narzędzia dla firm" następnie "Sprzedaż i CRM" i ustawiamy u góry strony "Sortuj wg. (np.) popularne"
  2. Wyświetli nam się lista wyników i na niej odnajdujemy program Invoicer.pl firmy Madar.
  3. Klikamy w przycisk "Dodaj do Chrome".
  4. Wyświetli się komunikat z prośbą o potwierdzenie dodania programu Invoicer.pl - klikamy "Dodaj".
  5. Przechodzimy na nową kartę, gdzie mamy dostępne wybrane przez nas z Chrome Web Store aplikacje, a wśród nich dodany przez nas Invoicer.pl.
  6. Od tego momentu przy każdym uruchomieniu przeglądarki Google Chrome mamy swobodny dostęp do Invoicera i możemy go wywołać jednym kliknięciem.
Swobodny dostęp do Invoicera na nowej karcie w przeglądarce Chrome


Na co zwrócić uwagę korzystając z rozwiązania Chrome Web Store

W fazie testów przeprowadzanych przez Madar nad korzystaniem ze sklepu internetowego Chrome Web Store natkęliśmy się na kilka kwestii kluczowych. Niemożliwe jest korzystanie z tego produktu Google'a na przeglądarce innej niż Chrome. Myli się również ten kto myśli, że będzie mógł korzystać z niego na sprzęcie z systemem operacyjnym Android (czyli przykładowo na większości tabletów), gdyż paradoksalnie, mimo, że oba są produktami Google'a - Chrome Web Store nie jest dostępny na Androidzie. Kolejną trudnością jaką możemy napotkać przy chęci skorzystania z wszystkich możlowści opisywanego rozwiązania jest brak konta Google (tego samego, które wykorzystuje się np. do logowania na Youtube.pl czy Bloggera). Niezależnie jednak od tych trudności należy pamiętać, że portal Invoicer.pl dostępny jest na każdej przeglądarce, niezależnie od systemu operacyjnego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.