środa, 23 maja 2012

Fakturowanie na Mac’u i Smartphonie HTC desire ZCzy zastanawialiście się kiedyś, jak wielu jest w naszym kraju użytkowników pracujących na systemie operacyjnym Apple’a?
Wyczytałam ostatnio w jakimś mądrym czasopiśmie komputerowym, że w porównaniu z USA oraz resztą Europy wypadamy blado.  Podczas gdy na Starym Kontynencie ponad 6% komputerów pracuje na Mac OS X, u nas ten odsetek zatrzymał się na poziomie 1,28%. W porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie blisko 14% komputerów wyposażonych jest w system Apple’a, to naprawdę bardzo słaby wynik.
No ok, nas użytkowników Mac’a jest niewielu, nie oznacza to, że mamy mieć ograniczony dostęp do oprogramowania czy aplikacji na nasze jabłuszka.
Prowadząc jednoosobową działalność miałam wielki problem z programem do fakturowania na "maczka". Na szczęście teraz już internet mamy wszędzie i nie jesteśmy ograniczeni systemem na którym pracujemy czy też mocą sprzętu. Wystarczy przeglądarka i internet, no i oczywiście konto w portalu do fakturowania invoicer.pl. Faktury wystawiam z MacBooka, a na moim smartphonie HTC desire Z dzięku aplikacji dashboard mogę na bieżąco śledzić budżet swojej firmy. Jako osoba wykonująca swą profesję w różnych miejscach i o różnych godzinach cenię sobie możliwość nieograniczonego dostępu do informacji o swojej firmie, którą daje mi praca na portalu invoicer.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.