środa, 17 listopada 2021

Panel klienta Madar

Dla wszystkich swoich klientów firma Madar Sp. z o.o. udostępnia Panel Klienta 😊

Każdy nasz klient może zalogować się na swoje konto i np. sprawdzić stan zobowiązań czy też pobrać fakturę elektroniczną.

Aby zalogować się do Panelu Klienta Madar należy wejść na stronę: 

https://biuro.emadar.eu

i zalogować się swoim adresem e-mail przypisanym do konta w Madarze. 


Pierwsze logowanie

Jeśli nie logowałeś się nigdy wcześniej do Panelu klienta spółki Madar to w pierwszym kroku musisz uzyskać hasło. W tym celu należy wejść na stronę Panelu klienta https://biuro.emadar.eu i kliknąć w przypomnij hasło


Na wyświetlonym ekranie należy podać swój adres e-mail (podany firmie Madar jako kontaktowy) i następnie kliknąć klawisz email.Powinien zostać wyświetlony komunikat SEND:... 


Jeśli natomiast wyświetlony zostanie komunikat nieznany użytkownik tzn. że dany e-mail jest błędny lub nie przypisany do konta w Madarze - należy wówczas skontaktować się z pomocą techniczną Madar.

Na podany adres e-mail zostanie wysłany mail z przypomnieniem hasła - należy zalogować się na swoją skrzynkę e-mailową i podejrzeć przesłane hasło. 

Następnie na stronie logowania w  polu Użytkownik podajemy swój adres e-mail a w polu Hasło przesłane mailem hasło i klikamy zaloguj.


Panel klienta

Po zalogowaniu możesz np. sprawdzić stan faktur niezapłaconych lub pobrać fakturę elektroniczną za usługi Madar Sp. z o.o.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.