poniedziałek, 23 czerwca 2014

Integracja Madar7 ze sklepami internetowymi i firmami kurierskimi

Dziś chcemy przedstawić nasze nowe rozwiązania, które "weszły" do systemu Madar7, do modułu Spedycja. Moduł Spedycja będzie odpowiedzialny za integrację systemu Madar7 z innymi systemami zewnętrznymi. Z jednej strony będą importowane zamówienia ze sklepów internetowych (obsługiwanych przez inne firmy), które w systemie Madar będą "obrabiane" (ewidencja, dokumenty sprzedażowe, dokumenty magazynowe etc.). Na samym końcu również poprzez moduł Spedycja będzie możliwe złożenie zleceń w firmach kurierskich. Moduł Spedycja w Madar7 dostępny jest w mobilnym Madar7 w następujących opcjach:
Administracja - ewidencje - spedycja
Produkcja - transport - spedycja


Integracja Madar7 ze sklepem internetowym Prestashop!

Moduł Spedycja umożliwia już integrację systemu Madar7 ze sklepem internetowym Prestashop. Dzięki tej integracji możliwe jest pobieranie do systemu Madar7 zamówień złożonych w sklepie internetowym, a także aktualizacja oferowanych tam towarów zgodnie z tym co zawiera katalog towarów w systemie Madar.

Integracja Madar7 z systemem firmy kurierskiej Siódemka!

Madar7 poprzez moduł Spedycja daje możliwość generowania listów przewozowych, etykiet, dokumentów wydania dla firmy kurierskiej Siódemka. Możliwe jest także np. sprawdzanie statusu przesyłki z systemu Madar7 bez konieczności logowania się do systemu Siódemki.

Handel, obsługa magazynowa, księgowość, kadry, płace ... i wszystko w jednej Chmurze!
Sprawdź usługę "Madar7 w Chmurze"!

Już wkrótce kolejne integracje!

Moduł spedycja będzie w przyszłości umożliwiał integrację z wieloma systemami firm zewnętrznych zarówno od strony zamówień (sklepy internetowe, platformy aukcyjne itp.) jak i od strony dostaw (firmy kurierskie, agencje pocztowe, firmy spedycyjne itp.). Następną planowaną integracją jest integracja z serwisem Allegro!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.