czwartek, 10 stycznia 2013

Nasze postanowienie: w 2013 roku damy z siebie jeszcze więcej!

Nowy Rok już na dobre zagościł w naszym życiu. Powoli zapominamy o sylwestrowych szaleństwach i bierzemy się ostro do pracy. Przełom roku to zwyczajowo czas noworocznych postanowień. Jako firma, my również powzięliśmy noworoczne postanowienie, którym chcemy się z wszystkimi naszymi klientami i sympatykami podzielić:

W 2013 roku damy z siebie jeszcze więcej!Nie jest to tylko pusty slogan - nasze priorytety na ten rok to:
  • uprościć i usprawnić obsługę naszych programów,
  • zaoferować nowy, bardziej przyjazny design naszych aplikacji,
  • sprawić by wiedza o naszych programach i ich obsłudze była łatwo dostępna i podana w taki sposób by nie przypominała wiedzy tajemnej,
  • ułatwić zgłaszanie ewentualnych problemów i błędów
  • oferować zawsze aktualny pod kątem przepisów program,
  • oferować wciąż nowe funkcjonalności i usprawnienia informatyczne w obsłudze firmy,
  • ... i inne, których na dzień dzisiejszy nie zdradzimy ;)

Już teraz poznaj dogłębnie obsługę funkcji programów Madar

Zgodnie z przedstawionym powyżej postanowieniem noworocznym chcemy wszystkim użytkownikom naszych aplikacji ułatwić samodzielną naukę w wykorzystywaniu oferowanych funkcji. Z tego powodu uruchomiliśmy pod adresem poznajmadar.blogspot.com nowego bloga, który będzie służył wyłącznie wyjaśnieniu co w danym miejscu programu należy zrobić (wpisać, zaznaczyć, kliknąć) by uzyskać zamierzony efekt. Z pozycji samego programu (zarówno w wersji stacjonarnej jak i przeglądarkowej), wystarczy kliknąć na konkretnym ekranie przycisk 'e-lekcja' zamieszczony w prawym dolnym rogu, by automatycznie przejść na konkretnego posta ze screenami poświęconemu danemu miejscu w programie.
Wszystkich serdecznie zapraszamy raz jeszcze na poznajmadar.blogspot.com oraz zachęcamy do dzielenia się uwagami w komentarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.