poniedziałek, 3 grudnia 2012

Wyjdź ze swą ofertą na zewnątrz!

Aktualnie pracujemy nad modernizacją oferowanego naszym klientom sklepu internetowego. Już wkrótce powstaną zupełnie nowe funkcjonalności, nowy wygląd oraz zapewniona zostanie integracja np z portalem społecznościowym Facebook! Wszystko po to by każdy z użytkowników programów Madar mógł w prosty sposób wyjść z ofertą swoich produktów do wszystkich internautów.

Zalety sklepu internetowego Madaru w zestawieniu z konkurencją

Podstawową zaletą rozwiązania, które oferuje Madar jest pełna integracja z innymi programami firmy, a dzięki temu:
  • Jeden katalog towarów - sklep internetowy korzysta z tego samego katalogu towarów co np. magazyn, z którego wystawia się faktury, czy też system klasy Digital Signage - PromoBoard (więcej o systemie PromoBoard można przeczytać TUTAJ!). Zastosowanie jednego katalogu towarów pozwala zaoszczędzić nie tylko czas ale i zmniejszyć ryzyko błędu, gdyż nie trzeba wprowadzać na nowo wszystkich produktów
  • Realizacja zamówienia w jednym systemie - zamówienie otrzymane przez sklep internetowy Madaru może być bardzo szybko i prosto przekształcone w fakturę sprzedaży, nie trzeba też np. ręcznie korygować stanu produktów gdyż system robi to automatycznie
  • Prosta 'instalacja' sklepu internetowego - nie trzeba znać skomplikowanych narzędzi informatycznych by samodzielnie założyć sklep np. na Facebooku czy innej swojej stronie internetowej, natomiast jak to zrobić "krok po kroku" podpowie opracowany przez Madar tutorial.
Już wkrótce ujawnimy kolejne zalety i innowacyjne rozwiązania, które zaoferuje sklep internetowy w wydaniu Madaru, a zainteresowanych już dziś zachęcamy do kontaktu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.